Naslov: Engelsova 6, 2000 Maribor
    Uradne ure: Vsak prvi torek v mesecu po 16. uri. Prosimo, da se predhodno najavite.
    Kje: na sedežu podružnice
    Zastopnik: Jan Koren
    bela slika jan koren business png
      Čim več nas bo, močnejši smo.

Namestnica zastopnika: Irena Bonaja
    Tajnica: Nada Čeh
    Članica: Tatjana Žökš
    Član: Simon Biberdžič
    Član: Miran Muhič
    Članica: Cvetka Žökš
    Članica: Helena Vrbančič
    Član: Dušan Varlec
    Član: Gorazd Jurše
    Članica: Katarina Babič
    Članica: Zdenka Kirbiš

Na kratko o podružnici Maribor
    DPS Maribor je bilo ustanovljeno 15. 1. 1982. Ustanovnega srečanja se je udeležilo 35 bolnikov, ki so se včlanili v regijo Maribor. Prvi zastopnik podravske regije je bil gospod Žlebnik Janko. 14. 2. 1986 bil izvoljen dopolnjen odbor, ki ga je zastopal gospod Jelen Edvard. Po njegovem odstopu so leta 1997 za zastopnico izvolili dr. Berčič Marijo. Zaradi zdravstvenih težav dr. Berčičeve je 25. 1. 2003 prevzela vodenje regije Dragica Dremelj. Leta 2006 je regijo vodil Franc Jamnik. Leta 2007 ga je nasledila Romana Gorjanc, od marca 2011 pa je na čelu Jan Koren.
    DPS Maribor ima na Facebooku odprto skupino, kjer se lahko povežete z ostalimi uporabniki in tako vstopite v krog bolnikov z luskavico:
    Društvo psoriatikov Slovenije, podružnica Maribor

Postanite član društva

in deležni boste vseh ugodnosti, ki jih društvo nudi svojim članom. Na spodnji povezavi boste našli prijavni obrazec v katerega vpišite svoje podatke.

prijava