Naslov: Jamska cesta 9, 6230 Postojna
Kje: v prostorih podružnice
Zastopnica: Marta Nardin
  foto Nardin
Naša pot ni mehka trava, temveč gorska steza, posuta s skalami. Vendar se vzpenja, gre naprej, proti soncu.
Namestnik zastopnice: Branko Božič
Tajnica: Alenka Gec
Blagajničarka: Danica Geržina
Sociala: Meta Allegra
Rekreacija: Dorotej Birsa
Član: Edvard Bate
Član: Jože Nared
Član: Jože Šlosel

Na kratko o podružnici Notranjska
Ustanovljena leta 1987 kot regija Postojna. Leta 1999 smo ponovno oživili delo in ustanovili regijo Notranjska. Trenutno je v njo vključenih 83 članov. Izdali smo zgibanko, ki jo dobi vsak naš član. V njej je predstavljeno društvo in podružnica. Organiziramo predavanja, družimo se na izletih in srečanjih. Vsak član nam je dragocen.

Postanite član društva

in deležni boste vseh ugodnosti, ki jih društvo nudi svojim članom. Na spodnji povezavi boste našli prijavni obrazec v katerega vpišite svoje podatke.

prijava