Naslov: Polževa ulica 13, 5270 Ajdovščina
Uradne ure: vsak torek*
*Vsak prvi delovni torek v mesecu (razen julija in avgusta), s pričetkom ob 19:00 v mesecih november, december, januar, februar, marec in ob 20:00 v mesecih april, maj, junij, september in oktober.
Kje: pri Olgi Vitovlje
Zastopnik: Marjan Vidmar

foto Marjan

Za prostor pod soncem v sožitju drugačnih.

Namestnik zastopnika in vodja prostovoljskega dela Iztok Čebohin
Članica operativnega odbora Marjetka Bunc
Tajnica Cvetka Vidmar
Vodja za šport in rekreacijo Vojko Peric
Članica Irena Vidmar
Članica Suzana Batič
Član

Stanislav Bajuk

Na kratko o podružnici Primorska
Primorska pokriva pretežni del zahodne Slovenije. Pokriva vse občine od Sežane do Bovca in Idrijsko Cerkljansko področje. Sedež imamo v občini Ajdovščina Polževa ulica 13 5270 Ajdovščina. Zajeti so vsi člani psoriatikov iz vseh občin, ki so na tem področju. Sestajamo se vsak prvi torek v mesecu v Vitovljah v gostišču pri Olgi razen v mesecu juliju in avgustu v večernih urah. Na naših srečanjih so dobrodošli tudi drugi ne samo člani.

Postanite član društva

in deležni boste vseh ugodnosti, ki jih društvo nudi svojim članom. Na spodnji povezavi boste našli prijavni obrazec v katerega vpišite svoje podatke.

prijava