Slovo Šeme Janezu

Kdor je JANEZA ŠEME poznal in bil njegov prijatelj je imel veliko srečo v življenju...
To so bile besede njegovih nekdanjih sodelovcev,ki so se z nami ostalimi prisotnimi v ponedeljek 26.avgusta od njega poslovili na Ljubljanskih Žalah.
Ko se je včlanil v društvo nas je v podružnici Ljubljana sam poiskal in bil takoj pripravljen sodelovati! Udeleževal se je srečanj, prireditev in prevzel vodenje izletniške skupine v podružnici. Nepozabni bodo ostali planinski potepi po Pošočju, na planini Lom in Razorju, razkazal nam je vse skrite kotičke Soče in ob tem izredno užival.Ob prvi priložnosti se je upokojil, saj je želel še več svojega časa, srčnosti in ljubezni dati svoji družini, s katero so živeli v Trnovem. Žal ga je bolezen v letu 2017 prikrajšala za to in je čas do slovesa preživel v domu, ki je bil na srečo blizu njegovega doma, njegovih treh punc in najljubše vnukinje.
Še en čudovit skromen človek poln srčnosti in ljubezni do soljudi je odšel daleč stran, a v naših srcih bo ostal blizu in za vedno! Hvala ti Janez za vse kar si nam dal!
 
Fani Močnik
Slide background

Kdo smo?

Smo društvo za
pomoč ljudem
obolelim za
psoriazo.

Slide background

Naše poslanstvo je:

Pomagati in svetovati,
ozaveščati širšo javnost
ter organizirati družabne
in izobraževalne aktivnosti

Slide background

Kaj naj storim?

Za zdravo življenje
človeka s psoriazo.
Pridružite se nam!

Kliknite TUKAJ!
za prijavni obrazec