• Novice
  • Zahvala Dragici Dremelj, dolgoletni predsednici Društva psoriatikov Slovenije

Vprašalnik za odkrivanje suma na psoriazo/luskavico s plaki

Vprašalnik, ki ga je izdalo farmacevtsko podjetje Novartis, je informativne narave in je namenjen pomoči pri odkrivanju znakov luskavice. Z odgovori na kratka vprašanja boste pridobili pregled nad simptomi luskavice, katerim je dobro posvetiti več pozornosti. Če ste mnenja, da imate morda luskavico, lahko izpolnjen vprašalnik odnesete s seboj k vašemu zdravniku za nadaljnje posvetovanje. Pravo diagnozo postavi le zdravnik, ki vas lahko napoti k dermatovenerologu in vam tudi predpiše najučinkovitejše zdravilo.

Do vprašalnika pridete z naslednjo povezavo. Vprašalnik_za_odkrivanje_psoriaze.pdf

presejalni test vprašalnik FINAL page 001presejalni test vprašalnik FINAL page 002

 

Če želite prvi izvedeti aktualne informacije se naročite na elektronske novičke. Vpišite svoje ime in elektronski naslov ter pritisnite gumb "prijava na e-novice"