PREDAVANJA ZA SPLOŠNE ZDRAVNIKE, PREDSTAVITEV DRUŠTVA PO ZDRAVSTVENIH DOMOVIH 2014

IMG 3460Z izvajanjem ozaveščanja splošnih zdravnikov in predstavitvijo našega društva v ZD smo nadaljevali tudi v letu 2014. Po p redavanjih Tomaža Lundra, dr. med., spec. derm., derm. asis. Katarine Trčko, dr. med. in derm. asis. dr. Simone Senegačnik o luskavici ter revmatologinje dr. Vlaste Petric o psoriatičnem artritisu, smo izvedli predstavitve društva v ZD: Ribnica, Koper, Lendava, Tržič, Radovljica, Ptuj, Radlje ob Dravi, Logatec, M. Sobota, G. Radgona, Lucija in Lenart.