Postanite član društva psoriatikov

Podružnica Maribor

Naslov: Engelsova ulica 6, 2000 Maribor
Elektronski naslov: info.maribor(@)drustvo-psoriatikov.si
Uradne ure: Vsak prvi torek v mesecu po 16. uri. Prosimo, da se predhodno najavite.
Kje: na sedežu podružnice
Vodja podružnice: Irena Bonaja

Irena Bonaja

Čim več nas bo, močnejši smo.

Letno organiziramo več kot 30 strokovnih predavanj

Delujemo že od leta 1979

Koledar dogodkov

julij, 2021

Na kratko o podružnici Maribor: (kliknite za prikaz vsebine)

DPS Maribor je bilo ustanovljeno 15. 1. 1982. Ustanovnega srečanja se je udeležilo 35 bolnikov, ki so se včlanili v regijo Maribor. Prvi zastopnik podravske regije je bil gospod Žlebnik Janko. 14. 2. 1986 bil izvoljen dopolnjen odbor, ki ga je zastopal gospod Jelen Edvard. Po njegovem odstopu so leta 1997 za zastopnico izvolili dr. Berčič Marijo. Zaradi zdravstvenih težav dr. Berčičeve je 25. 1. 2003 prevzela vodenje regije Dragica Dremelj. Leta 2006 je regijo vodil Franc Jamnik. Leta 2007 ga je nasledila Romana Gorjanc, od marca 2011 do 2018 je na čelu podružnice bil Jan Koren. Od leta 2018 je vodenje prevzela Irena Bonaja.
DPS Maribor ima na Facebooku odprto skupino, kjer se lahko povežete z ostalimi uporabniki in tako vstopite v krog bolnikov z luskavico:
Društvo psoriatikov Slovenije, podružnica Maribor

Seznam članov operativnega odbora: (kliknite za prikaz vsebine)

Tajnica: Nada Čeh
Članica: Tatjana Žökš
Član: Simon Biberdžič
Član: Miran Muhič
Članica: Cvetka Žökš
Članica: Helena Vrbančič
Član: Dušan Varlec
Član: Gorazd Jurše
Članica: Katarina Babič
Članica: Zdenka Kirbiš

Zadnje novice podružnice Maribor

Tezno deluje

Vabimo vas na dogodek Tezno deluje, kjer bomo predstavili društvo na informativni stojnici. Pridružite se nam v soboto 17. julija 2021 od 18:00 do 22:00 ure na košarkaškem igrišču ob Janševi ulici, Tezno.

Vabilo na majski piknik

Podružnica Maribor je do leta 2019 vsako leto organizirala majski piknik v Staršah v Ribiški hišici. Lani, tega žal nismo mogli izvesti zaradi razglašene epidemije. S sproščanjem ukrepov in dovoljenim zbiranjem na prostem do 50 oseb, vas vljudno...

Sedež društva - Engelsova ulica 6, 2000 Maribor

info ( @ ) drustvo-psoriatikov.si