Svojo podporo bolnikom z luskavico lahko izrazite tudi vi s podaritvijo 1% vaše dohodnine. Dohodninska zakonodaja v Sloveniji omogoča, da do 1% odmerjene dohodnine, posredujete v različne namene, v nasprotnem primeru gre 1% vaše dohodnine v državni proračun. Svojo podporo nam lahko izrazite na https://www.cnvos.si/enprocent/ . S tako preprosto gesto, kot je donacija 1% vaše dohodnine, boste lahko vidno prispevali za naše delo.

 

Kako našemu društvu namenite 1% vaše dohodnine:
  1. možnost: Na spletni strani https://www.cnvos.si/enprocent/ izberite naše društvo (Društvo psoriatikov Slovenije) in nam namenite vaš procent dohodnine.
  2. možnost: Če ste uporabnik sistema eDavki, lahko to storite z nekaj kliki na računalniku.
  3. možnost:  Lahko natisnete in izpolnite preprosto izjavo Vloga za oddajo dohodnine (vse kar je potrebno je še vpis vaših podatkov ter višina odstotka, ki nam ga namenjate) ter jo pošljete na naslov DURS, Titova cesta 10, 2000 Maribor.
 
Hvaležni bomo za vsak podarjen procent dohodnine. Prejemke bomo namenili za ozaveščanje in pomoč bolnikom z luskavico ter jim s tem poskušali izboljšati življenje.
Hvala za vašo pomoč!
X