Spoštovani člani!

Društvo psoriatikov Slovenije tudi letos organizira zdravljenje v okviru obnovitvene rehabilitacije za bolnike z luskavico. Obnovitvena rehabilitacija je zdraviliško zdravljenje, ki traja 14 dni in se izvaja v termalnih zdraviliščih. Lokacije OR, ki so na voljo v letu 2021 so Terme Olimia – Podčetrtek, Terme 3000 Moravci, Thermana Laško in Terme Krka – Strunjan. Obnovitvena rehabilitacija izboljša stanje kožnih sprememb in sklepnih obolenj bolnikov z luskavico in psoriatičnim artritisom in tudi vseh drugih telesnih sposobnosti, potrebnih za vsakodnevno življenje.

Vsi, ki ste zainteresirani za udeležbo na obnovitveni rehabilitaciji ste dobrodošli, da spremljate naše novice in se tudi prijavite.

V pričakovanju uspešnega sodelovanja vas lepo pozdravljamo.

S klikom na spodnji povezavi, najdete dopis in prijavnico.

Dopis – OR 2021

Prijavnica za OR 2021