Dragi bolniki z luskavico,
ker se zavedamo, da je luskavica veliko več kot le obolenje kože, smo skupaj s Katarino Šmuc Berger, dr. med., spec. dermatovenerologije iz Splošne bolnišnice Izola in farmacevtskim podjetjem Novartis pripravili spletno predavanje, ki bo v sredo, 04. novembra 2020 s pričetkom ob 17:00 uri. Psoriatična bolezen potrebuje celostno obravnavo, zato se bomo na predavanju dotaknili različnih pridruženih stanj, ki jih bolezen lahko razvije in vam po predavanju ponudili možnost, da zastavite vprašanja predavateljici. Predavanju smo dodali tudi osebno zgodbo bolnika, ki nam bo orisal svojo pot življenja z boleznijo.

Program predavanja:
17:00 – 17:05 uvodni pozdrav
17:05 – 17:10 osebna zgodba bolnika
17:10 – 17:50 predavanje Psoriatična bolezen
17:50 – 18:00 vprašanja in odgovori

Prisrčno vabljeni.

Predavanju se lahko pridružite preko spodnje povezave:
Pridružite se srečanju v aplikaciji Microsoft Teams