Vljudno vas vabimo na izobraževalno delavnico z naslovom »Kako izboljšati komunikacijo nevladnih organizacij pri sporočanju ključne problematike, ki zadeva kronične bolnike?«. Delavnica bo potekala v prostorih Društva revmatikov Slovenije – sejna soba v 4. nadstropju, na Parmovi ulici 53, v Ljubljani.

Delavnico bo vodila: Jasna Suhadolc, direktorica Virtua PR z dolgoletnimi izkušnjami na področju digitalnega komuniciranja.       

Cilj delavnice je izboljšati učinkovitost osveščanja bolnikov in javnosti o boleznih in novostih na področju zdravljenja le teh skozi različna sodobna komunikacijska orodja (družabna omrežja), za kar vabimo vse mlade, ki jih delavnica zanima, da se nam pridružijo.

Zaradi omejitve števila sedežev in zaradi lažje organizacije dogodka vas člane Društva psoriatikov Slovenije naprošamo, da udeležbo potrdite do 30. novembra (sreda) gospodu Janu Korenu na telefonsko številko:041 630 991 ali na elektronski naslov:  info.maribor@drustvo-psoriatikov.si

Celotno vabilo na delavnico najdete na spodnji povezavi:

Vabilo_delavnica_2.12.2016.pdf

Veselimo se srečanja z vami, Društvo psoriatikov Slovenije