Podružnica Maribor je do leta 2019 vsako leto organizirala majski piknik v Staršah v Ribiški hišici. Lani, tega žal nismo mogli izvesti zaradi razglašene epidemije. S sproščanjem ukrepov in dovoljenim zbiranjem na prostem do 50 oseb, vas vljudno vabimo na tradicionalen majski piknik, ki bo potekal 27.5.2021 s pričetkom ob 11 uri, v skladu z vsemi priporočili NIJZ.

Prijave bomo zbirali do zapolnitve dovoljenega števila oseb (telefonsko bomo obvestili tudi člane, kateri so se udeležili piknika v letu 2018 in 2019).

Prispevek za udeležence  je 10 EUR. Prispevek vključuje hrano in pijačo.

Prijave zbira DUŠAN VARLEC, na telefonski številki  051/323-355 ali mail: dusan.varlec@gmail.com,  do torka 25.5.2021, oz. do zapolnitve dovoljenega števila. Prijazno vas naprošam, da vabilo delite med naše člane.

Piknik bo v vsakem primeru.

Prisrčno vabljeni, Dušan Varlec

 

X