Spoštovani člani,
jutri, 18.5.2022, bo potekala novinarska konferenca v hotelu Union.
Imunsko pogojene vnetne bolezni (IMID) se običajno zelo prepletajo med sabo in zelo obremenijo bolnikov vsakdan oziroma mu usodno spreminjajo življenje. Med te bolezni uvrščamo tako zapletene in stigmatizirane bolezni, kot so Crohnova bolezen, psoriaza ali psoriatični artritis, ki bolnikom poleg telesnih težav neredko povzročajo tudi duševne bolezni. Zato je izredno pomembno, da jih zdravimo sistemsko in predvsem – pravočasno.
Na konferenci bodo spregovorili prof. dr. Tomaž Lunder, dr. med., spec. dermatologije, dr. Nataša Smrekar, dr. med., spec. gastroenterologije, prof. dr. Sonja Praprotnik, dr. med., spec. revmatologije, Mateja Saje, predsednica Društva za kronično vnetno črevesno bolezen (KVČB), Simeon Setnikar, vodja gorenjske podružnice Društva psoriatikov Slovenije, Petra Zajc,sekretarka Društva revmatikov Slovenije.
Lepo vabljeni, da se novinarske konference udeležite osebno v hotelu Union, lahko pa jo seveda spremljate tudi preko STAvživo na povezavi: https://vzivo.sta.si/