Vabimo vas na pohod od Bellevueja – zgornje postaje mariborske gondole – do Areha, da naredite nekaj zase, da se nadihate svežega zraka med krošnjami pohorskih gozdov in da se po daljšem času ponovno družimo.

Pot je lahka (višinska razlika je cca 200 m), dolžina 7,7 km. Že večkrat smo organizirali pohod po tej trasi in vedno smo se imeli lepo. Do zgornje postaje imate možnost se pripeljati z gondolo (cena povratne vožnje za upokojence in starejše od 65 let je 3,00 €). Na zgornji postaji  (Bellevue) vas počakam in nadaljujemo skupaj pohod do Areha.

Priporoča se primerna obutev (pohodni čevlji in pohodne palice). Hrana je iz nahrbtnika, nekaj za popiti, morda kaj sadja in veliko dobre volje. Na Ruški koči na Arehu je tudi pestra ponudba hrane za različne okuse.

Povabite tudi vaše prijatelje in najbližje in skupaj z nami naredite nekaj dobrega za naše zdravje. Vabljeni so tudi kosmati štirinožci.

Prijave zbira DUŠAN VARLEC, na telefonski številki  051/323-355 ali mail: dusan.varlec@gmail.com, do petka 27.8.2021.

Prisrčno vabljeni.

X