Društvo psoriatikov Slovenije skupaj z Matejo Starbek Zorko, dr.med., spec. dermatovenerologije organizira in vas vabi k ogledu virtualnega predavanja z naslovom Zdravljenje luskavice pri otrocih, ki bo v četrtek, 25. novembra, ob 18:00. Luskavica se lahko pojavi v vseh starostnih obdobjih in lahko vpliva na vsakodnevne dejavnosti posameznika in na potek njegovega življenja. Zelo pomembno je dobro sodelovanje staršev in dermatovenerologov. Otroci ali mladostniki namreč potrebujejo podporo družinskih članov, prijateljev in zdravstvenega osebja, saj pojav bolezni lahko povzroči zaskrbljenost in strah.
Predavanju se lahko pridružite s klikom na povezavo: bit.ly/3wWPheV
Program predavanja:
Uvodni pozdrav društva
Predavanje
Razprava
Tukaj si lahko preberete podrobnejša navodila za dostop do spletnega seminarja, ki bo potekal v orodju Microsoft Teams.
Vljudno vabljeni,
Društvo psoriatikov Slovenije
X